Dostali sme e-mailom...

 Prosím, prepošlite ďalej ...

Film "Corpus Christi" má prísť do kín tento rok v júni až auguste. Je to nechutný film, ktorý líči Ježiša a jeho učeníkov ako homosexuálov! Už to bolo v kinách na krátky čas. "Corpus Christi" znamená v preklade "Telo Kristovo". Je to hnusný výsmech nášho Pána. Ale my kresťania, môžeme proti tomu niečo urobiť.

To je dôvod, prečo vám posielam tento e-mai l. Ak ho rozpošlete vôkol svojim známym, mohli by sme prípadne zabrániť zobrazovaniu tohoto filmu na Slovensku. Postavme sa za to, čomu veríme a zastavme ponižovanie a výsmech Ježiša Krista, nášho Spasiteľa. Aké je naše stanovisko ako kresťanov?

Preposielam toto všetkým o ktorých si myslím, že budú rešpektovať a oceňovať túto informáciu. Pomôžte nám zabrániť týmto útokom proti nášmu Pánovi. Toto nie je žiadna petícia, žiadny časový limit, alebo nutnosť nejakého počtu ľudí. Bude vám to trvať menej ako 2 minúty. Ak nemáte na to 2 minúty času, potom sa prosím nesťažujte, ak si Boh snáď nenájde čas pre vás. Predstavte si, čo by sa stalo keby tento film líčil Mohameda rovnakým spôsobom... islamský svet by bol v plameňoch!. Zdá sa, že niektoré regióny v Európe už úspešne zakázali premietanie tohto filmu. Čo teraz potrebujeme, je veľa modlitby a veľa e-mailov.

TREBA POSLAŤ TIETO SLOVÁ ĎALEJ!!!