Nové rádio pre katolíkov

 
 

 

Hlas duše – Rádio Mária bude znieť už aj v slovenčine

radiomariaslovakia.sk/

Rádio Mária, ktoré od 13. mája bude vysielať už aj v slovenskej reči, poskytuje svojim poslucháčom duchovný pokrm, sprevádzanie, útechu a radosť. Vo vysielaní sa modlí spolu s poslucháčmi a napomáha lepšie osvojenie si kresťanského života. Autentickými príkladmi zo všedných dní dokazuje, že život postavený na kresťanských hodnotách je pevným základom aj pre dnešného človeka.

            Rádio Mária funguje vďaka obetavej službe dobrovoľníkov a podpory od poslucháčov. Nevysiela reklamu a nevenuje sa politike. Rádio Mária je právne a finančne nezávislé od cirkvi a štátu, ale je v plnej miere verné učeniu Katolíckej cirkvi, čo zaručuje katolícky kňaz – riaditeľ.

            Slovenské vysielanie Rádia Mária je súčasťou celosvetovej siete, Svetovej rodiny Rádia Mária. Funguje s požehnaním pápežov sv. Jána Pavla II., Benedikta XVI., ako aj pápeža Františka. Službu slovenského vysielania Rádia Mária privítala Konferencia biskupov Slovenska.

            24 hodinové, zatiaľ internetové vysielanie, môžete sledovať na webovej stránke rádia https://radiomariaslovakia.sk/, kde môžete nájsť ďalšie informácie o nás.

 

O rozhovor môžete požiadať:

o. Lórant Lépes

programový riaditeľ

+421 948 044 086

info@radiomariaslovakia.sk

 

 

 

Ďalšie média pre katolíkov........

katolik5.webnode.sk/co-mam-citat-a-co-pozerat/

 

Televízia Lux
 
 
Televízia Noe
 
 
Rádio Lumen
 
 
Rádio Mária 
 
 
ďalšie Katolícke média....
 
 
 
Katolícke noviny:
 
Kresťanský portál:
 
 
 
 
 
Konzervatívny výber:
 Viac tu: https://katolik5.webnode.sk/co-mam-citat-a-co-pozerat/